Wynajem wykwalifikowanych pracowników

Zmienna koniunktura wymaga w dzisiejszych czasach od przedsiębiorstw elastycznej formy zatrudnienia, polegającej m.in. na możliwości zastosowania elastycznych godzin pracy oraz zwiększania lub zmniejszania ilości zatrudnienia w krótkich odstępach czasu. Takie możliwości daje współpraca z naszą firmą.

Oferujemy:

  • niską marżę na rynku, troszcząc się jednocześnie o wysoką jakość usług spawalniczych, montażowych i innych, a także budowanie dobrych relacji;
  • ślusarzy, monterów oraz spawaczy do wynajęcia, jak i innych pracowników – specjalistów – związanych z branżą stalową;
  • załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem;
  • oddelegowanie do firm pracowników o wymaganych kwalifikacjach zawodowych, wykonujących profesjonalnie spawanie, montaż, czy usługi ślusarskie;
  • wynajem spawaczy, ślusarzy i pracowników wyposażonych w odpowiednią odzież roboczą oraz środki ochrony osobistej;

Interesują nas różnego rodzaju formy współpracy:

  • rozliczenie za ilość godzin przepracowanych w danym miesiącu,
  • umowa zlecenie,
  • kontrakt,

Jeśli szukacie wykwalifikowanych i pewnych pracowników u nas ich znajdziecie! Potrzebny ślusarz, monter, spawacz do wynajęcia? Sprawdź proponowane przez nas formy współpracy oraz zakres usług realizowanych przez naszych pracowników.

Zapraszamy do współpracy!

Montaż i spawanie konstrukcji stalowych

Przyjmujemy Przyjmujemy do wykonania prace według zakresu i kolejności ustalonej przez zleceniodawcę. Przerabiamy różnego rodzaju lekkie konstrukcje stalowe według zlecenia.

Realizujemy usługi spawalnicze oraz monterskie zgodnie z powierzoną lub wykonaną przez nas dokumentacją techniczną, zarówno z własnych, jak i dostarczonych przez klienta materiałów.

Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami pozwalającymi na profesjonalną realizację usług spawalniczych oraz wykonanie złożonych konstrukcji stalowych takimi urządzeniami jak: spawarki, szlifierki, wiertarki oraz inne elektronarzędzia. Posiadamy także dodatkowy sprzęt potrzebny do prac wykończeniowych.

Oferujemy również mobilne usługi spawalnicze wykonywane na terenie całego Śląska, ze szczególnym uwzględnieniem Gliwic, z dojazdem do klienta. Posiadamy sprzęt wyjazdowy, który sprawdza się u klientów na miejscu wykonywania usług spawalniczych i monterskich.

Jeśli szukacie ekspertów, wykonujących profesjonalnie spawanie skontaktujcie się z nami!